2022 yılında yavaş yavaş kendimizi evlerden kurtarmaya, sokaklara alışmaya çalıştığımız bir süreçten geçiyoruz.  Pandemi nedeniyle değişen koşullarımız giyim tercihlerimizi de etkilemiş, daha rahat ve salaş kıyafetleri tercih etmemize neden olmuştur.  2022 ile normalleşmeye adım atarken, pandeminin getirdiği rahat giyim tarzına yavaş yavaş veda edeceğiz ve bazı kısımlarda bu rahatlıktan vazgeçmeyeceğiz.  İşte 2022'de moda olacak en trend kombin önerileri.1. Blazer, şort ve crop kombinleriyle göz alıcı görünün.

İş hayatının vazgeçilmezi olan blazer ceketler, şort ve kısa bluzlarla birlikte bu yılın 2022 sokak trendlerinden biri. Blazerin altına şort ve düz ya da dantelli crop ile farklı bir tarz yaratmak mümkün. .  Bu yıl dolabınıza şort ve ceket eklemeyi unutmayın.
2. Baştan aşağı beyazın farkını keşfedin.

Beyaz artık yaz-kış kombinlerimizde tercih ettiğimiz bir renk haline geldi.  Peki, bu yılın moda trendlerinden biri tepeden tırnağa beyaz giymek olsa ne dersiniz?  "2022 modasına uyum sağlayacağım."  Bunu söyleyerek, dolabınıza tamamen beyaz bir kıyafet kombinini eklemeyi unutmayın.  Beyaz geniş paça pantolonu beyaz bir balıkçı yaka ile kombinleyebilir, beyaz bir spor ayakkabı veya bot ile tamamlayabilirsiniz.
3. Püskül elbiselerle enerjik sokak stiline kavuşun.

Paris Moda Haftası 2022 defilelerinin en dikkat çeken detaylarından biri de püsküllü elbiseler oldu.  Siz de dolabınızda püsküllü etekler ya da tüm püskül detayları olan elbiseler veya etekler bulundurabilir ve bu parçalarla yapacağınız kombinlerle dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz.
4. Ah!  Düşük bel geri geldi.

2000'li yılların modası olan düşük bel, 2022 moda trendleri ile karşımıza çıktı.  Kısa kesim bluzlar ile kombinlenen şık pantolon ve uzun eteklerdeki düşük askılı detay sizi yılın moda ikonlarından biri yapacak.
5. Çok geniş pantolonlar, çok rahat stiller için ideal.

Rahatından vazgeçemeyenlerin bu yılki favorilerinden biri de son derece bol ve rahat kumaşlardan üretilen pantolonlar.  Dilerseniz düz veya desenli pantolonları bol kesimli pantolonlar ile düz renkli tişörtler ile kombinleyebilirsiniz.  Dilerseniz kısa kesim bluzlar (crop) ve topuklu ayakkabılar ile kombininizi bir üst seviyeye çıkarabilir, gece dışarı çıktığınızda da tarzınızı ifade edebilirsiniz.
6. Kısa paçalı pantolonun üzerine elbise mi giyiyorsunuz?

'Bu da nereden çıktı şimdi?'  diyebilirsin.  2022 moda trendlerine bakacak olursak, önceki yıllarda oldukça popüler olan mini etek veya pantolon üzeri elbise kombinlerinin rağbet gördüğünü görüyoruz.  Sade şortların üzerine şık bir elbise veya etek seçerekte son moda İlkbahar 2022 kombininizi vurgulayabilirsiniz.
7. Pencere kesimli kıyafetlerle güncel kalın.

Son yıllarda kombinlerimizde sıklıkla pencere kesimli bluzlar kullandık.  2022 trendi ise dolabımızda kullandığımız elbise ve tulumlara tek seferlik kesim detayı eklemek oldu.  Gardırobunuza eklediğiniz kesme parçalar (cut-out) ile 2022'nin en trend kombinlerinden birini tek bir ürünle bir araya getirmiş olacaksınız.